Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Garantuoja visuomenės saugumą

Dėka jų tvirtumo ir ilgaamžiškumo, Barofor plokštės suteikia puikų viešųjų įstaigų ir pramoninių vietovių saugumą. Sistema dabar yra taip pat pasiekiama internetiniame kainoraštyje.

Barofor produktai jau senai įvertinti architektų, kurie naudoja juos miesto erdvėje. Viešosios įstaigos, mokyklos ir parkai yra dažniausiai aptverti šiomis plokštėmis. Jie taip pat naudojami siekiant užtikrinti pramoninių statinių, daugiausiai gamyklų ir sandėlių, taip pat kitų didelių vietų kaip uostai saugumą.

Barofor plokštės populiarios dėl aukšto standumo ir pasipriešinimo permainingoms oro sąlygoms. Šios savybės užtikrina ilgalaikį produkto naudojimą Ir saugumą žmonėms ir pastatams. Be to, jie atrodo labai patrauklūs savo rombo ar puslankio formos galais.

Įdomūs Barofor projektai

Kaip jau minėjome, Barofor plokštės dažniausiai naudojamos, kad apsaugotų viešas teritorijas ir perpildytus rajonus. Tokio projekto pavyzdys yra lauko baseinas Goteborge (Švedija). Paprastos ir elegantiškos plokštės gražiai sujungtos su subtiliai sutvarkyta aplinka.

Šaltinis: http:www.betafence.ltnaujienosnewsnovinkygarantuoja-visuomenes-sauguma