Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

4 tipų tvoros saugo vandens parką Kroatijoje

Naujai atidarytą vandens parką Sibenike saugo net 4 tipų aukštos kokybės Securifor tvora.

 

Ilgesnė nei 2 km. tvora saugo rekreacijos kompleksą

„Šio komplekso istorija prasidėjo 2012 m. pabaigoje“ – šiais žodžiais istoriją pradeda Betafence pardavimų vadovas Kroatijoje. „Įmonė „Solaris“ išsikėlė tikslą pastatyti didžiulį rekreacijos kompleksą Sibeniko mieste, kuris yra įsikūręs Dalmatijos pakrantėje. Tai didžiulis rekreacijos kompleksas, kurį sudaro viešbučiai, stovyklavietės, plaukimo baseinai ir sporto aikštelės. Iki šios dienos jau esame sumontavę ilgesnę nei 2000 m. tvorą, kuri ypatinga tuo, jog yra sudaryta iš 4 skirtingų tipų tvorų“ – patikslina vadovas.

Securifor tvora – išorės apsauga

Vandens parkas „Solaris Beach Resort“ yra mokamas, kad apsaugoti šį naujai įrengtą kompleksą nuo be bilieto į vidų siekiančių patekti žmonių. Šiam tikslui įgyvendinti geriausiai tiko Securifor 2D aukštos kokybės tvoros sistema. Iš 2,4 m. aukščio panelių ant profiliuotų Bekafix Super stulpelių buvo įrengta 200 m. ilgio tvora. Siauras Securifor panelių tinklas užtikrina, kad laipiojimas tvora yra neįmanomas. Bet ši tvora yra skaidri, o tai padeda stebėti teritoriją.

Barofor panelės – vidaus apsauga

„Solario“ vandens parkas užima didelį plotą, kuriame stovi keli įrenginiai. Kai kuriuos iš jų reikėjo atskirti vienas nuo kito. Šio tikslo įgyvendinimui buvo pasirinkta dekoratyvinė Barofor Deco panelių sistema. Iš 1.5 m. aukščio panelių buvo sumontuota 260 m. ilgio tvora.

Bekasport – sporto aikštelių apsauga

Futbolo ir krepšinio žaidimų aikštelių bei vandens parko komplekso kambarių tvoros turi būti tvirtos ir tuo pačiu metu mažinančios triukšmą, kuris kyla, kai komplekso lankytojai žaidžia su kamuoliu. Kad pasirūpinti netoliese esančiuose viešbučiuose įsikūrusių lankytojų ramybe buvo pastatyta Bekasport tvoros sistema. Nylofor 2D Super panelės, kurios turi dvigubas horizontalias vielas, buvo sumontuotos ant stačiakampių specialius neopreno įdėklus turinčių stulpelių. Šie įdėklai yra naudingi, nes sumažina triukšmo lygį. Iš 4 m. aukščio panelių buvo sumontuota 230 m. ilgio tvora. Teniso kortus saugo 240 m. ilgio Securifor 2D tvoros sistema. 3 m. aukščio panelės buvo įrengtos ant  Bekafix Super stulpelių.

Zenturo paneles puošia raudonos rožės

1180 m. ilgio tvora buvo įrengta aplink rekreacijos kompleksą. Ši tvora buvo įrengta iš 2 m. aukščio Zenturo Super panelių, kurios buvo sumontuotos ant stačiakampių stulpelių. Šios panelės yra pagamintos iš suvirintų vielų, sukuriančių dviejų dimensijų tinklus (100×50 ir 50×50 mm). Šis unikalus tvoros dizainas dar buvo paįvairintas ir tvora besiraizgančiomis raudonomis rožėmis.