Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Atrestauruotą mokyklą saugo Nylofor tvora

Žalia tvora ir Riccione vidurinės mokyklos raudonų plytų sienos itin dera tarpusavyje

 

Mokykla atgijo it Feniksas

Riccione miestelio “Senosios plytinės” rajone stovi senos, 1908 m. pastatytos plytų gamyklos, kurios pagal paskirtį buvo naudojamos iki 1970 m. Būtent šioje miestelio vietoje yra įsikūręs modernus švietimo ir kultūros centras, o greta jo – nauja vietiniam jaunimui skirta vidurinė mokykla. Anksčiau stovėjusių pastatų istoriniai architektūros elementai – projekto dalis, todėl, pasitelkiant modernias struktūrines sistemas ir statybines medžiagas, jie buvo atrestauruoti. Tokio požiūrio rezultatas – senų ir naujų formų, medžiagų ir spalvų harmonija.

 

Modernią mokyklą saugo elegantiška tvora

Riccione mokykla – tai moderni struktūra, kuri, siekiant sumažinti poveikį aplinkai, buvo pastatyta laikantis ekologinių statybos reikalavimų ir energijos vartojimo efektyvumo standartų. Išorinės mokyklos sienos, išklotos horizontaliomis plytomis, patraukia dėmesį savo dizainu. Mokyklos lauko teritorija buvo suprojektuota taip, kad būtų pabrėžta žaluma, sumažinti architektūriniai trikdžiai, o mokyklos pastatas būtų įlietas į bendrą kraštovaizdį.

 

Žalios tvoros panelės

Siekiant atskirti mokyklos zoną ir greta stovintį sporto centrą, reikėjo pritaikyti prie aplinkos derančią tvorą. O siekiant apsaugoti mokyklą nuo neteisėto asmenų patekimo ir užkirsti kelią įsilaužimams, buvo įrengta itin tvirta Nylofor® 3D tvoros sistema iš Betafence. Nylofor® 3D ilgaamžiškumą užtikrina moderni padengimo technologija. Mokyklos tvorai buvo pasirinktos 203 cm. dydžio panelės su kvadratiniais stulpeliais. 200 m. ilgio tvoroje yra įrengti 3 Nylofor panelėmis užpildyti pėstiesiems skirti vartai.