Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Caerano esanti mokykla buvo aptverta raudona tvora

Raudona Nylofor 2D Super panelių tvoralabai tinka prie mokyklos pastato, o taip pat-efektyviai apsaugo vaikus

Saugi ir elegantiška tvora

Mokyklos yra aptveriamos tvoromis, kad užtikrinti tinkamąvaikų saugumą. Tvora ne tik apsaugo vaikus nuo perlipimo per tvorą ir patekimo į gatvę, bet ir pačią mokyklos teriroriją bei joje esančius vaikus nuo nepageidaujamų įsibrovėlių. Jeigu tvora atitinka ir trečią savybę – puikiai dera prie mokyklos pastatų, tuomet galima džiaugtis ne tik saugia, bet ir elegantiška tvora.

Nylofor 2D SuperCanova mokykla džiaugiasi raudona tvora 

Canova vidurinės mokyklos pastatas, esantis Caerano San Marco (Trevizas, Italija), praeivių dėmesį patraukia savo elegantiška balta spalva. Balto pastato fone raudona Nylofor 2D Super panelių tvora subtiliai išsiskiria. 2,5 m. pločio ir 1,23 m aukščio panelės buvo įrengtos ant apvalių kvadratinių stulpelių, sutvirtinant juodais plastikiniais fiksatoriais. Tvoros stulpeliai buvo sumontuoti ant plokščių ir prisukti prie 0,5 m aukščio betoninių sienų. 230 m. ilgio panelių tvorai iš viso buvo panaudota 90 Nylofor 2D Super panelių.

Istorija susitiko su modernumu

1943 metų nuotraukoje labai gerai matosiįėjimas į Canova mokyklą, o priešais jį – sena,ant betoninių stulpelių, sumontuota tinklinė tvora. Po daugiau nei 70 m. mokyklos pastatas vis dar atrodo panašiai, tik šiek tiek pasižymi modernesne išvaizda. Nepaisant to, sena tvora buvo pakeista iš pagrindų tvirtomis panelėmis su suvirintomis 8,00 mm diametro horizontaliomis ir 6,00 mm diametro vertikaliomisbei dvigubomis horizontaliomis vielomis. Per daugiau nei 70 metų vaikų saugumo užtikrinimui buvo pradėtas skirti daug didesnis dėmesys.