Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Didelėms sporto infrastruktūroms skirtos tvoros

Galbūt jūsų planuose didelės sporto infrastruktūros tvoros projektas? Tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į jau išmėgintus sprendimus, kurie buvo patikrinti EURO 2012 m.

sport_1

Gdansko arena, DonBass arena Donecke ir stadionas Charkove buvo aptverti Betafence tvorų sistemomis, kurios atitinka griežtus UEFA EURO 2012 m. saugumo programai keliamus reikalavimus bei užtikrina minėtų sporto infrastruktūrų bei jose besilankančių žiūrovų saugumą. Būtent todėl galite būti tikri, kad Betafence tvorų sistemos atitiks ir jūsų tvoros projekto reikalavimus.

Donbass Arena stadioną saugo išskirtinė Betafence tvora

Donbass Arena stadionas Donecke, kurio forma primena ateivių erdvėlaivį, buvo aptvertas su Nylofor 2D Super panelių tvoros sistema. Ši sistema pasižymi siauru tvoros tinklu ir tvirtomis vielomis, todėl padeda užtikrinti aukščiausio laipsnio apsaugą. Solidi Nylofor 2D Super panelių konstrukcija yra papildomai sustiprinta su dvigubomis 8.00 mm horizontaliomis vielomis. Nylofor 2D Super panelės buvo pritvirtintos ant stačiakampių plieninių D stulpelių, kurie kartu su specialiais vartais, užpildytais Nylofor 2D Super panelėmis, suformuoja užbaigtą tvoros sistemą. Be to, šioje tvoroje buvo įdiegta ir prieigos kontrolė.

„Spider” saugumo tinklas Charkove

Nylofor 2D Super panelės taip pat buvo pasirinktos kito Ukrainos stadiono, kuris dėl savo neįprastos konstrukcijos dažnai yra vadinamas „voru”, apsaugai. Įėjimus į šį stadioną saugo maždaug apie 100 įdiegtų vartų, įskaitant ir unikalios formos Trio ir Trio Grande vartus. Šiuose vartuose buvo įdiegta speciali varžtų sistema su trimis užraktais. Betafence tvoros apsaugo ne tik patį „vorą“ primenantį unikalų stadioną, bet ir futbolo mokyklą, automobilių stovėjimo aikšteles bei autobusų stoteles.

Nylofor 2D Super panelės, kurios yra tvirtinamos ant metalinio pagrindo, pvz.: Publifor, gali puikiai pasitarnauti apsaugos sustiprinimui. Publifor panelės yra pakankamai sunkios, todėl jas vargiai gali pajudinti žmogus. O dėl specialių skylių šias paneles šakiniu krautuvu galima lengvai kilnoti iš vienos vietos į kitą.

Betafence tvora aptverta Arena Gdanske

Jeigu projektuojate stadiono tvorą, nepamirškite pagalvoti ir apie vartus, skirtus fanų patekimui ir išėjimui iš stadiono. Arena Gdanske vartuose buvo įdiegti anti-panikos užraktai, kurie užtikrina saugią ir greitą evakuaciją, iškilus nenumatytoms situacijoms ar prasiveržus panikai fanų minioje. Šie užraktai buvo įdiegti į 80 tvoros vartų. Šis stadionas laimėjo prestižinį konkursą “Stadium Business Awards 2012” (liet. Stadionų verslo apdovanojimai ) bei suorganizavo net 3 grupės bei ketvirtfinalio rungtynes UEFA Europos čempionato metu 2012 m.