Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Investicija į automatinius vartus – ar verta?

Ar verta investuoti į automatinius vartus? Prieš atsakydami į šį klausimą pirmiausiai gerai pagalvokite, ar tokių vartų jums iš tikrųjų reikia. Pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį prieš įsigyjant tvoros vartus.

gate_automation_1

Tam tikrą laikotarpį pasinaudoję atveriamais vartais jūs galite pradėti galvoti apie pavaros vartams įsigyjimą. Standartiniai atveriami vartai (2.5-3.5 m.ilgio) yra daug lengvesni nei stumdomi vartai, todėl teoriškai galvojant atveriamų vartų naudojimas neturėtų būti problema. Tačiau gerai pagalvokite, kaip jums pavyks susidoroti su šių vartų atidarymu, jeigu tai teks daryti net kelis kartus per dieną, kaitinant saulei, pilant lietui, sningant, stipriai šąlant ar skubant?

Skraidyti priverčianti vartų pavara!

Pavarų įdiegimas stumdomuose ar atveriamuose vartuose yra be galo naudingas, nes patogiai sėdint automobilyje ar namuose tik vieno nuotolinio pultelio mygtuko paspaudimu atidarysite savo automatinius tvoros vartus. O savo svečius į namus galėsite įsileisti patys iš jų neiškėlę nė kojos. Netgi išėję į darbą ir pamiršę uždaryti vartus, galėsite nesijaudinti, nes vartai užsidarys patys. Šie automatinių vartų privalumai padės sutaupyti ne tik daug pastangų, bet ir laiko, ypač tada, kai tvoros vartais naudojatės dažnai. Kiek toks komfortas kainuoja?

Pvz.: 3.5 m. pločio ir 2 m. aukščio stumdomi automatiniai ir cinkuoti Egidia 3D vartai kainuoja 350 eurų (neto) brangiau nei identiški neautomatiniai vartai. Automatiniai vartai yra maždaug 50 % brangesni už identiškus neautomatinius. Tačiau, jeigu tą kainą paverstume į daugiametį komfortą, ko gero, labai greitai nuspręstume, kad didesnė investicija pirkinio pradžioje, o ne po daugelio metų kovos, yra daug protingesnis sprendimas.

Vieni privalumai

Kalbant apie Betafence automatinius vartus, galima be perstojo vardinti vien tik jų privalumus. Vartuose pavarą įdiegia sertifikuotas montuotojas iš FAAC ar Beninca įmonių, kurios glaudžiai bendradarbiauja su Betafence. Vartų pavarai yra suteikiama 2 metų garantija. Be to, pirkėjai gali įsigyti atsarginių dalių savo vartams, net jeigu jų modelio produkcija sustabdyta (pvz.: Robusta ir Bekamatic atsargines vartų modelių dalis galima įsigyti dar 5 m. nuo laipsniško jų gamybos sustabdymo pradžios).