Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Įsibėgėjantis pavasaris vis dažniau gena į sodus

Tiek pavasaris, tiek sparčiu tempu artėjanti vasara yra puikus laikas užsiimti augalininkyste ir sodininkyte. Taip pat tai puikus metas savo sodą aptverti nauja tvora arba atnaujinti seną. Šiais laikais tvorų pasirinkimo asortimentas yra itin platus. Kai kurie gamintojai siūlo funkcionalias tvoras, kurios ne tik nuo nepageidaujamų asmenų ar gyvūnų apsaugo sodą, bet ir yra savotiškas meno kūrinys, sukuriantis gražų foną sode augančioms gėlėms ir kitiems augalams. Šiais laikais vis daugiau žmonių renkasiiš kaimynų išsiskiriančias, patvarias, ir nereikalaujančias nuolatinės priežiūros tvoras. Jau seniai pastebėta, kad vis svarbesniu aspektu renkantis sodo tvorą tampa estetinė tvoros išvaizda, modernus dizainas bei kokybės ir kainos santykis.

Zenturopanelės – modernus ir išskirtinis sprendimas

Betafence, turinti daugiau nei 130 metų patirtį, ypatingą dėmesį skiria tvoros dizainui, jos patvarumui ir pritaikomumui prie pačių įvairiausiųstiliaus sodų. Savo sodągalite aptverti  Zenturo arba Zenturo Super panelių tvora, suteikiančia neribotų sodo aptvėrimo ir jo dekoravimo galimybių. Itin aukštos kokybės Betafence panelės gali būti tvirtinamos ant specialių stačiakampių Zenturo stulpelių, taip sukuriant gabionų sienas. Zenturo paneliųužpildymui galite rinktis iš kelių skirtingų užpildų (langeliai, „flexo“ ir „perfo“ juostelės), kurie jūsų sodui suteiks unikalumo ir užtikrins norimą privatumo lygį.

Bekafor Classic – klasika, pabrėžianti natūralumą

Bekafor Classic- tai klasikinė tvoros sistema, pasižyminti ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu tarnavimu daugelį metų. Ši tvora yra pagaminta iš plastiku dengtų plieno strypų, kurie yra lengvai tvirtinami ant metalinių stulpelių. Bekafor Classicpanelės gali būti užpildytos kelių rūšių užpildais (Bekafor, Collfort ir Bekafor  Nevada), suteikiančiais dar daugiau privatumo.

Suderintas saugumas ir estetika

Išpuoselėtas ir akį patraukiančia tvora aptvertas sodas gali tapti jaukia ir malonia užuovėja nuo miesto šurmulio ir darbe patiriamo streso, kurioje jūs ir jūsų šeima bei draugai galėsite mėgautis jaukiu ir maloniu poilsiu. Būkite drąsūs ir nepabijokite ieškoti modernaus ir jūsų individualius poreikius labiausiai tenkinančio sprendimo, nes tik tuomet galėsitedidžiuotis ir grožėtis dėmesį patraukiančia ir saugumą užtikrinančia tvora. Aukštos kokybės korozijai atsparitvora sutaupys daug laiko ir pinigų, kuriuos išleidžiame reguliarios tvoros priežiūrai. Rinkitės kokybiškus ir išskirtinius Betafence produktus, kurie jūsų sodui suteiks išskirtinumo bei pageidaujamą saugumo lygį.

Parsisiuntimų biblioteka