Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Masinių renginių apsaugai skirtos užtvaros ir apsaugos skydai

Jeigu jūsų žinioje masinio renginio apsauga, tuomet naudokite laikinas aukštos kokybės Tempofor tvoros sistemas

Specifinė apsauga – tai vienas iš pagrindinių masinių renginių saugumui keliamų reikalavimų. Tinkamas koordinavimas gali padėti užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką masinių renginių metu.

Aukštos kokybės užtvaros arba panelių sistemos – tai vienas iš svarbiausių masinių renginių saugumo elementų. Užtvaros ar panelių sistemos palengvina žmonių srauto koordinavimą, apsaugo renginių dalyvius nuo įsiveržimo į auditorijai ribojamas zonas ar į panikos apimtas vietas, padeda užtikrinti saugią žmonių evakuaciją.

Mobilios užtvaros

Mobili Tempofor C sistema – tai efektyvus barjeras, kuris atskiria renginio dalyvius nuo koncertų scenos arba sportinių varžybų. Ši mobili sistema yra pagaminta iš suvirintų, o vėliau karštai cinkuotų panelių. Karštai cinkuota tvoros sistema yra atspari atmosferos sąlygoms, todėl ją galima naudoti daug kartų.

Dalyviai mėgausis renginiu

Kokybiška tvora, suprojektuota iš Tempofor užtvarų, aiškiai pažymės dalyviams skirtas zonas bei sustabdys link scenos, kurioje vyksta roko koncertas, stumiamą minią. Siekiant aukščiau minėtų tikslų, Tempofor C4 – sunkus scenos barjeras, kurį po koncerto galima sulankstyti ir patogiai sandėliuoti – pats geriausias sprendimas.

Stumiamą minią sulaikys užtvara

Tempofor C1 ir C2 Medium užtvaros, suprojektuotos pėsčiųjų srauto kontrolei, yra puikus sprendimas, jeigu siekiate apsaugoti tam tikrą zoną nuo stumiamos minios. Taip pat šiam tikslui labai tinka ypač stiprios Tempofor C2 užtvaros. Jos yra užpildytos 19 vertikalių vamzdžių su specialia jungties sistema, apsaugančia tvorą nuo kilnojimo. C2 Combi užtvaros tinka tiek aptvėrimui, tiek efektyvios patekimo kontrolės sistemos suprojektavimui, tiek minios, pradedant nuo įėjimo iki pat renginio erdvės, stebėjimui.

Daugeliui didelių renginių tinkančios Tempofor panelės

Padidintos rizikos sporto renginiuose saugumas yra pats svarbiausias prioritetas. Pvz.: itin tvirtos Tempofor F „anti lipimo” panelės ir labai siauri tinklai puikiai tinka įsiutusių fanų ir laipiojimo tvora sustabdymui. Mažesnės rizikos renginių apsaugai puikiai tiks ir Tempofor F panelės. Siekiant apsaugoti vietas nuo pašalinių žmonių, galima naudoti Tempofor B paneles, kurios yra pagamintos iš karštai cinkuoto, trapecijos formos lakštais užpildyto plieninio rėmo.

Mobilūs turniketai ir stumdomi vartai

Laikiną tvorą, naudojamą masiniame renginyje, galima papildyti mobiliais Tempofor turniketais, Tempofor C5 srauto kontrolės sistema arba Tempofor C2 Combi užtvara. Laikinos Tempofor sistemos taip pat turi atskirus ir patogius tvirtos konstrukcijos stumdomus vartus, pagamintus Egidia vartų pagrindu.

Mobilios ir tvirtos sistemos

Laikinos Tempofor sistemos yra ne tik patikimos, bet jas patogu surinkti, transportuoti ir sandėliuoti. Tvoros yra itin atsparios korozijai, todėl jas galima naudoti daugelyje renginių daug metų.