Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Patekimą į Aleksandrijos stadioną saugo patikimos tvoros

Savaitgaliais Italijos stadione vykstančiose rungtynėse apsaugą palaiko kilnojamos Publifor panelės

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Miesto centre stūksantis stadionas

Stadionas, įsikūręs Italijos Aleksandrijos mieste, stovi Spalto Rovereto aikštėje. Šis mieste esantis stadionas yra apsuptas pastatų ir greta esančių gatvių, kuriose vyksta intensyvus eismas ir vaikšto nemažai pėsčiųjų. Todėl šiame stadione savaitgaliais vykstantys mačai tarp US Aleksandrijos Calcio futbolo klubo tampa tikru iššūkiu organizatoriams, reikalaujančiu efektyvių laikinų sprendimų.

Tvirta Nylofor

Siekiant tinkamai apsaugoti įėjimus į Aleksandrijos stadioną, buvo pasirinkta naudoti dviejų sistemų kombinaciją. Žalios spalvos juosta buvo visam laikui pritvirtinta prie 243 cm. aukščio Nylofor 2D Super tvoros panelių, įrengtų ant stačiakampių stulpelių. Joms tvirtumo dar daugiau suteikia viršutiniai ir apatiniai skersiniai, prie kurių yra pritvirtintos panelės.

Kilnojama Publifor

Vykstant futbolo varžyboms stadione, pradinė filtravimo sistema yra skirta tam, kad organizuoti gerbėjų srautą ir atskirti besivaržančių komandų fanus. Stadiono futbolo aikštelė buvo apjuosta su mobilia Publifor tvoros sistema. Šią sistemą sudaro betonu užpildyti metalo pagrindai, ant kurių yra uždėti Nylofor 2D Super panelių rėmai. Publifor paneles nesunkiai galima kilnoti su šakiniu krautuvu, o pasibaigus varžyboms – mobilias paneles galima išardyti. Aplink Aleksandrijos stadioną buvo įrengta 43 m. ilgio tvora. Tvoroje buvo įrengti 4 dvigubi atveriami vartai, užpildyti su geltonos spalvos Nylofor 2D Super panelėmis.

CONI sertifikuota tvora

Publifor panelės, atitinkančios griežtus Italijos nacionalinio olimpinio komiteto (CONI) nustatytus nurodymus, buvo patentuotos pagal UNI 10121 ir EN 132003 standartus. Ši organizacija jas rekomenduoja kaip patikimą ir įrodytą sprendimą, kurio efektyvumą patvirtina kiti Italijos stadionai. Patikimos ir mobilios Publifor sistemos buvo diegiamos tik didžiuosiuose Italijos sporto aikštynuose, kuriuose yra rengiamos A, B ir žemesnės lygos rungtynės.