Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Publifor tvora saugo Fattori stadioną

L“Acquila stadiono įėjimussaugo tvirtos,ant betoninio pagrindosumontuotos panelės.

Žiūrovai ir žaidėjai yra saugūs

Fattori stadionas yra  beveik 90 metų senumo. Ir techniniai, ir žmonių saugumui keliamireikalavimai labai pasikeitė nuo stadiono atidarymo, kuris įvyko 1929 metais. 2013 metais stadionas buvo visiškai modernizuotas,kad ir toliau būtų leidžiama organizuoti nacionalines sporto žaidynes. Modernizacija apėmė: naujų suoliukų įrengimą bei naujos vejos pasodinimą. Taip pat buvo išspręstasant paviršiaus susirenkančio vandens surinkimo klausimas. Fattori stadionas buvo pritaikytas, kad atitiktų Italijos ir Europos teisės keliamus reikalavimus.

Įėjimus į stadionąsaugo Publifor tvora

Įvairaus sporto žaidynių fanai didesnį saugumo lygį pastebės jau prie įėjimo į stadioną. Įėjimą į Fattori stadioną saugo metaliniai stumdomi geltonos spalvos vartai. Metalinė vartų konstrukcija yra pagaminta iš stiprių suvirintų rėmų ir užpildų, kuriems buvo panaudotos deformacijai atsparios Nylofor 2D Super panelės su dvigubomis horizontaliomis vielomis. Publifor tvora susideda iš žalios spalvos panelių rėmuose, sumontuotų ant betonu užpildytų metalinių pamatų. Panelės yra ganėtinai sunkios, dėl to žmogui jas pajudinti yra beveik neįmanoma. Taip pat panelės turi specialias keltuvams skirtas skyles, todėl jas galima lengvai kilnoti iš vienos vietos į kitą.

Aukščiausio saugumo ir efektyvumo garantas

Betafence Publifor tvoros atitinka Italijos teisės ir Europos normas, kurios yra nustatytos pagal EN 13200-3. Šis dokumentaspateikia minimalius standartus ir reikalavimus konstrukcijos elementų projektavimui, išskiriant išorines ir vidines sritis. Šią tipo tvorą sertifikavo nacionalinė CONI institucija (Nacionalinis Italijos olimpinis komitetas), kuri yra atsakinga už stadionų olimpinėms žaidynėms tinkamumopatvirtinimą.

L‘acquila Fattori stadionas

Tommaso Fattori stadionas – tai multifunkcionali sporto varžybų vietanetoli istorinio L‘acquila miesto centro. Fattori stadionas yra įsikūręs sporto komplekse. Satdionas buvo pastatytas 1929-1933 metais ir pavadintas Tommaso Fattori, regbio žaidėjo ir garsaus 50-ųjų XX amžiaus trenerio, vardo garbei. Vienu metu stadionas gali sutalpintiiki 10.000 žmonių. Stadionu dažniausiai naudojasi vietinės futbolo ir regbio komandos. Taip pat stadione yra rengiamos nacionalinės Italijos regbio bei futbolo komandų varžybos.