Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Sant‘ Egidiožaidimų aikštelę saugo Fortinet Super tvora

Žaidimų aikštelęsaugantis tvirtas Fortinet Super suvirintos vielos tinklas atitinka Italijos Olimpinio komiteto keliamus standartus

Saugižaidimų aikštelė

Fortinet SuperSiekiant užtikrinti sportininkų ir žiūrovų saugumą, Italijoje vis daugiau dėmesio sulaukia žaidimų aikštelės ir stadionai, kurie reguliariai tikrinami, ar atitinka Italijos Olimpinio komiteto federacijos keliamus nuostatus ir taisykles. Sant‘ Egidio alla Vibrata futbolo aikštelės administratoriams buvo pateikti tokie patys griežti reikalavimai, kokie yra keliami ir kitoms sporto infrastruktūroms.

Tvirtumu pasižyminti Fortinet Super tvora

Ilgo bendradarbiavimo su CONI ir didelės patirties sporto infrastruktūrų įrengimo dėkaBetafence buvo patikėta užduotis saugia tvora aptverti Sant‘ Egidio alla Vibrata žaidimų aikštelę. Žaidimų aikštelės aptvėrimui buvo naudojama suvirintos vielos sistema su viengubais ir dvigubais atveriamaispanašios formos užpildu vartais.Storų vertikalių ir horizontalių vielų bei siaurų vielos tinklo akių (50×50 mm) dėka Fortinet Super tvora yra ypač tvirta ir atspari deformacijai.

Žaidimų aikštelę saugo 360 m ilgio tvora

Betafence Sant‘ Egidio alla Vibrata žaidimų aikštelės aptvėrimui sunaudojo 20 vnt.  2,5 m aukščio ir 20 m ilgio vielos ritinių. Suvirintas Fortinet Super tinklas buvo uždėtas ant 175 apvalių stulpelių, kurie buvo įrengti 2 m atstumu vienas nuo kito. Ant viršutinių stulpelių dalių buvo uždėti horizontalūs apvalūs antgaliai,kurie tvorai papildomai suteikia tvirtumo. Žalios spalvos Fortinet Super sistema ypatingai dera su žalia žaidimų aikštelės paviršiaus spalva.

Parsisiuntimų biblioteka