Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Saugūs automobilių salonai Pietų Afrikoje

Kokybiškos Betafence tvoros saugo Pietų Afrikoje įsikūrusiusautomobilių salonus, tačiau leidžia jais gerėtis iš išorės.

Matyti galite, tačiau pavogti – ne

Nylofor 3DViso pasaulio automobilių salonų savininkai sprendžia tą patį rebusą – kaip efektyviai nuo vagių apsaugoti salone esančius automobilius, neuždengiant jų posunkiomis ir neperšviečiamomis tvoromis nuo potencialių pirkėjų akių. Sunkios ir nepermatomos (pvz.: mūro ar medinės) tvoros gali efektyviai atbaidyti potencialius vagis. Tačiau labai dažnai tokios tvoros automobilių saloną uždengia nuo potencialių pirkėjų. Neįrengta tvora tiesiog dar labiau paskatina vagis „pasiskolinti“ vieną iš naujų automobilių. Pats geriausias ir efektyviausias sprendimas – tvirtos, bet skaidrios tvoros įrengimas.

Dviejų lygmenų saugumas

Jeigu siekiatereprezentatyviai pristatyti savo automobilius, ir jūsų automobilių salonas yra įsikūręssaugioje teritorijoje, rekomenduojame rinktis Nylofor 3D panelių sistemas. Storos vielos ir horizontalūs 3D išlenkimai daro tvorą itin atsparią pažeidimams ir deformacijoms. Itin didelės Nylofor 3D tinklo akys (200×50 mm) užtikrina, kad tvora bus permatoma. Visgi jeigu salonas yra įsikūręs vagių mėgstamoje zonoje (kaip kai kuriuose Pietų Afrikos regionuose), tada geresnis sprendimas būtų rinktis Betaview tvoros sistemą. SiaurosSecurifor 3D tipo tinklo akys efektyviai saugo nuo laipiojimo tvora. Panelės turi horizontalius 3 matmenų išlenkimus, kurie joms suteikia dar daugiau tvirtumo. Siaurios Betaview tinklo akys yra visiškai skaidrios, todėl užtikrina puikų matomumą net ir iš už tvoros.

Ford, Mazda ir Toyota salonai Keiptaune

Keiptaune du Car Group Porter salonai, Ford ir Mazda,buvo aptverti 2 metrų aukščio Nylofor Medium paneline tvora. Žalios panelės metaliniais fiksatoriais buvo pritvirtintos prie apvalių stulpelių. O tuo tarpu Toyota salonas, kuris yra įsikūręs dar nesaugesnėje Pietų Afrikos dalyje, buvo aptvertas su Betaview sistema. Panaudojant metalinius fiksatorius, panelės buvo sumontuotos ant metalinių Bekafix Secure stulpelių. Visa tvora buvo įrengta metalo antracito spalvos.

Parsisiuntimų biblioteka