Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Palladio tvoros sistema aplink vaikų darželį Romoje

Italijos vaikų darželį saugo juodos, bet elegantiškos Palladio panelės

Svarbiausias uždavinys – vaikų saugumas

Nors Italija ir neturi jokių direktyvų dėl tvorų įrengimo aplink pastatus ir teritorijas, kuriose būna daug vaikų, tačiau pagrindinius saugumui keliamus reikalavimus supranta kiekvienas:

 • tvora negali turėti aštrių elementų, galinčių sužeisti vaikus
 • tvoros konstrukcija turėtų atbaidyti smalsučius nuo laipiojimo per ją
 • tarpai tarp vertikalių vielų turi būti tokie siauri, kad vaikai negalėtų įkišti savo galvų tarp jų
  • Visus šiuos saugumui keliamus reikalavimus puikiai įgyvendina Palladio tvoros sistema.

    

   Estetika – svarbu

   Vaikai itin daug valandų per dieną praleidžia darželiuose ir žaidimų aikštelėse. Pastarųjų vietų pagrindinis ir svarbiausias uždavinys yra užtikrinti vaikų saugumą. Darželių ir žaidimų aikštelių išvaizda bei elegancija taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Tik estetiškai atrodančios tvoros sugeba supančią aplinką padaryti labiau draugišką vaikams, bei juos moko laikytis nurodymų ir atkreipti dėmesį į pasaulio grožį. Itališkos Palladio panelės apjungia saugumą ir apvalias formas su estetiniu ir stilingu dizainu, todėl puikiai tinka darželių ir panašių vietų aptvėrimui.

    

   Privatus vaikų darželis – saugus ir dailus

   Privataus vaikų darželio žaidimų aikštelės Romoje aptvėrimui buvo pasirinkta itališka Palladio panelių tvoros sistema. Juodos spalvos panelės (RAL 9005) buvo įrengtos ant stačiakampio formos stulpelių. Kai kurie stačiakampiai stulpeliai buvo aprūpinti metalinėmis plokštelėmis, o pastarieji įrengti ant betoninių sienų. Patekti į vaikų žaidimų aikštelės teritoriją yra ne taip paprasta, nes ją patikimai saugo dveji Palladio vartai, užpildyti su plieniniais šviesiai ruda spalva nudažytais lakštais. Vartai taip pat turi spynas. Iš viso buvo įrengta 60 m. tvora.

    

   Patikima Palladio panelių sistema

   Tortoreto, Betafence divizionas, suprojektavo ir užpatentavo Palladio panelių sistemą. Šiais metais panelių sistemą pradėjo gaminti Italija. Ją sudaro 2 m. pločio ir 3 skirtingų aukščių (0,96 – 1,16 – 1,46 m.) panelės, 3 aukščių stulpeliai (1,5 – 1,7 – 2,0 m.) ir vartai. Jūs galite rinktis tarp viengubų (1,36 m. pločio) ar dvigubų (3,45 m. pločio) atveriamų ar stumdomų vartų su laisvu 3,0, 4,0 arba 5,5 m. praėjimu. Standartiškai Palladio sistema yra gaminama dviejų spalvų – juodos arba pilkos.