Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Pristatyta klientams

Nors mūsų CreaZen plokštės ir vartai buvo išleisti tik prieš kelias savaites, jie jau puošia ir saugo tris objektus Europoje.

Nuo pat paleidimo CreaZen sistema kėlė gaudesį tarp klientų. Pirmas dalykas, kuris leidžia išsiskirti yra jo originalus, novatoriškas dizainas. Būdingas strypų išdėstymas yra susijęs su išsišakojimais, kurie daro jį artimesnį gamtai ir suteikia elegantišką paprastumą.

Be to, saugomo klausimas yra labai svarbus. Kaip ir bet kuris Betafence produktas, CreaZen garantuoja aukštą saugumo lygį ir patvarumą daugeliui metų. Svarbus privalumas yra jo paprastas ir greitas montavimas, taip pat kaip galimybė prijungti plokštes bet kokiu kampu.

CreaZen projektai Europoje

Mūsų naujoji sistema jau naudojama trijų Europos klientų: dviejų Prancūzijoje ir vieno Lenkijoje. Pirmasis montavimas buvo įvykdytas Feyzine šalia Lyono. Turto savininkai nusprendė panaudoti CreaZen plokštes, nes jos natūraliai atitiko jų namų sampratą: novatoriškai suprojektuotas, bet madingas. Lengvas surinkimas taip pat buvo svarbus, kadangi klientas darė tai pats.

Šaltinis: http:www.betafence.ltnaujienosnewsnovinkypristatyta-klientams