Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Priveržti varžtų ar kniedyti? Privalumai ir trūkumai

Du populiariausi tvorų plokščių ir stulpų montavimo metodai. Sužinokite apie jų svarbiausias savybes.

Jeigu paklausite, kuri surinkimo sistema yra geresnė, atsakymas nebus toks akivaizdus. Tai iš esmės priklauso nuo montuojančio žmogaus ir pačios plokštės specifikacijos. Svarbiausi  priveržtų ir kniedytų varžtų privalumai ir trūkumai aptariami čia.

Elektrinėje sistemoje: kablinis varžtas ir fiksatoriai

Šis montavimo būdas reikalauja žinių ir įgūdžių, todėl jis paprastai naudojamas specializuotų paslaugų teikėjų. Jam būdingas proceso greitis įtakoja menka būtinybę išsaugoti atstumą tarp stulpų. Montavimą paspartina kampinių stulpų ir įvorių nebuvimas. Dvi tvoros pusės yra sukurtos sujungiant dvi plokštes.

Verta atkreipti dėmesį į tvirtą ir stabilų ryšį tarp plokščių ir stulpų, tarp šių elementų nėra beveik jokios vietos. Todėl plokštės yra mažiau linkusios į lenkimą.

Kita vertus, sunkiausia yra tai, kad reikia naudoti specialias žnyples surinkimui, todėl šis procesas yra sudėtingesnis, ypač jei nesate gana kvalifikuotas. Taip pat yra svarbu prisiminti, kad plokštės nėra sumontuotos ant stulpų ašių, kurios daro surinkimą sunkesnį, kai turite tvoros pagrindą.

Šaltinis: http:www.betafence.ltkvpimasinspirationinspirationpriverzti-varztu-ar-kniedyti-privalumai-ir-trukumai