Ploty Ploty Betafence RO Žogi Betafence HU Tvoros Aiad Betafence EE

Stumdomų vartų įrengimas: ar verta tai daryti pačiam?

Ar drąsūs pasidaryk pats entuziastai sugebėtų savarankiškai surinkti ir įdiegti stumdomus vartus? Atsakymas – taip, tačiau tai nebus lengva užduotis.

Daugelis žmonių, kurie nusimano apie pramoninius statybos projektus arba yra talentingi daiktų reikalingų namuose sukūrime, nori susirinkti daiktų sau ar net padaryti plokštes, tinklelius ar vartus. Betafence visuomet rėmė pasidaryk pats aistruolius, kurie yra priežastis, dėl ko esame pasiryžę dalintis savo žiniomis skelbdami mokymų filmukus.

Situacija apsiverčia aukštyn kojomis su tikrai sudėtingų prietaisų, tokių kaip konsolinių stumdomų vartų montavimu. Tokia užduotis būtų geriau padaryta profesionalų.

Stumdomų vartų atsvara

Šis vartų tipas nereikalauja, kad bėgiai būtų įdiegti ant žemės, bet vietoj to tam reikalinga atsvara. Tai yra metalinis elementas vartų pabaigoje, dydis ir svoris turi būti pritaikytas prie visų vartų parametrų.

Jūs turite atsižvelgti pirmiausiai į: vartų dydį (ilgį ir plotį), profilio svorį ir užpildymą, pavyzdžiui, ratukų rinkinius. Taip pat reikia įskaičiuoti ir vėjo poveikį. Jei turtas yra vėjuotame rajone, jums reikia sunkaus ir stabilesnio atsvaro.

Šaltinis: http:www.betafence.ltkvpimasinspirationinspirationstumdomu-vartu-irengimas-ar-verta-tai-daryti-paciam